Vše, co vás o Laodžanu zajímá. Nejčastější dotazy.

Velmi nás těší, že se na nás obracíte se svými dotazy ohledně Odvaru Laodžan (anglický psáno Laojun Decoction). Jsou důkazem, že účinky a působení Odvaru zaujaly mnoho lidí a Laodžan tak získává stále více spokojených „pacientů“.

Ptejte se na vše, co Vás zajímá, rádi Vám na vše odpovíme.

Jsem těhotná, můžu užívat Laodžan preventivně na posílení imunity?
Mirka  J.

Dobrý den paní Mirko. Laodžan v těhotenství užívat můžete, prospějete tak nejen sobě, ale i svému dítěti. Výzkumy prokázaly, že Odvar má velmi příznivý vliv nejen na psychiku těhotné ženy, ale především na průběh těhotenství, kdy výrazně napomáhá zabránit potratu a předčasnému porodu i u žen, které tyto neblahé zkušenosti mají.

Doporučujeme Vám užívat Laodžan po dobu 14 až 24 dnů vždy na začátku každého trimestru v množství ¼ lahvičky 1 – 2x denně. Přejeme Vám hodně štěstí, pohodové těhotenství a porod a hlavně zdravé děťátko.

 

Mám dítě školkového věku. Vždycky na podzim a v zimě je syn často nemocný, nebo má neustále rýmy a kašel. Je vhodný Laodžan i pro takto malé děti?
Pavlína S.

Dobrý den paní Pavlíno, určitě ano, Laodžan mohou užívat děti od narození. Vašemu dítku, pokud ve školce trpí častými virózami, určitě prospěje. Dávkování záleží na věku dítěte, pro přehlednost přikládáme:

Do 1 roku: 1 kapka na každý měsíc věku dítěte 2x denně
1 – 3 roky: 1/4 dávky dospělého denně
4 – 8 let: 1/3 dávky dospělého denně
9 – 14 let: 1/2 dávky dospělého denně

 

Cítím se zcela zdráva, je mi 46 let. Má pro mne užívání Laodžanu nějaký smysl? 
Zdena H.

Dobrý den paní Zdeno, užívání Odvaru Laodžan z preventivních důvodů určitě smysl má. Zvýší vaši imunitu a pomůže zabránit vypuknutí mnoha nemocí, hlavně v období zvýšeného výskytu různých respiračních onemocnění jeho účinky zcela jistě oceníte.

Jako prevenci doporučujeme užívat Laodžan dvakrát ročně vždy po dobu 24 dnů buď ¼ lahvičky dvakrát denně, nebo 1/2 lahvičky 1x denně.

 

Čeká mě operace, doslechla jsem se o Laodžanu od kamarádky, která ho užívala. Doporučila mi ho také, prý mi pomůže dát se po operaci rychleji dohromady. Je to pravda? A jak bych ho měla v tomto případě užívat? Operaci mám naplánovanou za měsíc, jedná se o odstranění žlučníku.
Petra K.

Dobrý den paní Petro, účinky Odvaru Laodžan jsou opravdu velmi široké a jedny z nich jsou i zvýšení imunity a odolnosti a rychlejší hojení ran a rekonvalescence po prodělaných nemocech a operacích.  Ve Vašem případě bychom užívání Laodžanu určitě doporučili. Ideálně byste měla Laodžan začít brát 12 dní před plánovanou operací v množství ½ lahvičky 2x denně a stejnou kúru zopakovat i v pooperačním období.  Přejeme Vám pevné zdraví a průběh operace bez komplikací.

 


 

Máte nějaký dotaz ohledně užívání a účinků Odvaru Laodžan? Napište nám, rádi Vám odpovíme!

Adresa nebo formulář - doplnit

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře  

 
0 #1 Martina Kafková 2013-04-04 15:06
dobrý den, mám žaludeční neurozu, astma a alergie, je pro mě Laodžan vhodný? Bojím se, abych neměla ještě víc podrážděný žaludek. Kafková
Citovat
 
 
0 #2 Pavlína 2014-05-12 20:49
:lol: Vážení našla jsem Vás ,ale nevím nač vše se bere Laodžan? Čeká mne Implantace zubu,tak bylo bylo tedy vhodné ?Neb na vylepšení očí-zrak také potřebuje posílit. Neb žilní stěny,nohou??.D ěkuji Vám Pavlína.
Citovat
 
 
0 #3 Poradna 2015-06-17 10:29
Odpověď pro paní Kafkovou:
Odvar Laodžan můžete užívat i 1 hod. po jídle a za 3-5 dnů pocítíte úlevu.
Citovat
 

Další informace