Jak rychle vyléčit chřipku?

Zajímá Vás jaké jsou příznaky chřipky nebo to jak chřipce v období epidemií preventivně předejít či jak se rychle vyléčit ze chřipky třeba i během tří dnů? Poznáte rozdíl mezi chřipkou a obyčejným nachlazením? Pojdtě poodhalit tajemství tradiční čínské medicíny (TČM) a to, jak efektivně a bez vedlejších účinků chřipku vyléčit! 

Co je to chřipka:

Prvním a velice důležitým faktem je to abysme si nepletli chřipku a nachlazení. Jsou to dvě velice odlišné věci už jen proto, že na “obyčejnou” chřipku se dá i zamřít! A to v případě, že se ke chřipce v důsledku celkového oslabení organismu přidají další komplikace.

Inkubační doba, způsob nákazy a symptomy chřipky:

Chřipka je infekční onemocnění dýchacího systému způsobené viry, které se přenáší z člověka na člověka. Inkubační doba této nemoci je dva až tři dny. A standardní doba léčby trvá jeden až dva týdny. Pokud se k tomu nepřidá některá z komplikací chřipky. Řekněme si jaké jsou některé symptomy, abysme jí mohli bezpečně poznat a rozeznat od nachlazení. Například je to horečka, která příchází velmi náhle. Dále je to:

 • bolest hlavy a vysoké teploty
 • únava (může být až extrémní)
 • suchý kašel
 • bolest hrdla
 • kýchání
 • podrážděné oči
 • bolesti těla
 • extrémní pocit zimy
 • motání hlavy

Řekněme si také jaké mohou být chřipkové komplikace. Patří mezi ně některé velmi nebezpečné až život ohrožující komplikace jako je třeba zápal plic, bronchitida, sinusitida nebo i ušní infekce. Zejména je riziková chřipka u dětí a starších osob. Celkový proces standardní léčby je pro organismus také velmi velkou zátěží a to nemluvě o organismu děckém.

Jak se bránit chřipce:

Chceme Vám poodhalit tajemství tradiční čínské medicíny a cestu jak se chřipce ubránit nebo vyléčit, když už nemocní jsme. Síla a moudrost TČM stojí především na prevenci. Posílení organismu natolik, aby vůbec neonemocněl a my nemuseli podstupovat žádnou léčbu. Dokonce za dob dávných čínský lékař nemohl dopustit, aby jeho pacient onemocněl jinak byl hned o hlavu kratší. Proto je také TČM v prevenci před nemocemi velice dobrá.

Jak se tedy před chřipkou preventivně bránit?

Hodně důležité je tělo udržovat v celkové harmonii. Rozproudit a harmonizovat životní energii Čchi, která je zodpovědná za naše celkové zdraví. Toho můžeme docílit tak, že se držíme určitých přírodních zákonů a žijeme v souladu s nimi. Pro příklad dodržujeme vyváženou a vhodnou stravu dle našeho fyzického a psychického stavu, dle ročního období ( chřipky - epidemie únor/březen - období zimy - vyživujeme ledviny), dále také podle denní doby, vhodný je také přiměřený ne příliš zátěžový fyzický pohyb a samozřejmě i meditace pro duševní uvolnění a načerpání síly.

Pokud žijeme v takovémto souladu s vesmírem a určité pohodě, naše životní energie Čchi je vyrovnaná je v celku nemožné onemocnět. Avšak někdy se člověk dostane do stresové zátěže, nedostatku slunečního svitu nebo i jeho strava může být z nějakého důvodu nedostatečné a jeho emoce nejsou zrovna příliš vysoké. To vše nás dělá nachylnější k tomu onemocnět. Jako doporučení může být to užívat v odbobí epidemií a ohrožení elixíry na vyživení organismu a podporu celkové harmonizace Čchi. Jako je například poklad čínské medicíny odvar LAODŽAN, který se opírá o mnoha letou tradici a tajným, jedinečným postupem výroby nyní již 28. dědicem. Tento zázrak ale  především funguje a dokonale harmonizuje životní energii Čchi.

Chřipka a jeji léčba:

Pokud jste prevenci z nějakého důvodu zanedbali a nebo onemocněl někdo z vašich zanámích řekněme si jak chřipku efektivně, rychle a bezpečně bez vedlejších účinků vyléčit. Podle normálu se chřipka léčí cca dva týdny, ale i po zdánlivém vyléčení je náš organismus velice vyčerpaný. Říká se tomu astenický syndrom, což je stav po nemoci, když se cítíte unavení, vyčerpaní, hodně se potíte a ještě tak týden byste potřebovali ležet. Nehledě na to, že celková léčba vzhledem k toxické zátěži syntetickými léky vytvořila další oslabení pro organismus. Často dochází třeba k tomu, že během chřipky máte průjem a to v kvůli rozhození a oslabení střevní mikroflory.

Další komplikací při chřipce je například to, když je žena těhotná či kojí. Léčit se syntetickými preparáty není zcela vhodné pro matku ani dítě!

Proč bysme se ale nemohli vyléčit rychle a ještě k tomu odcházet z boje mezi vámi a nemocí ve vzájemné symbioze s vaším tělem a plní energie? Je zde ta možnost a to léčit se dle principů TČM. Elixíry a jiné preparáty například na postupné nikoliv nárazové snížení horečky si popíšeme níže. Nemusíte se trápit žádnými vedlejšími účinky. Minimálně vám to ještě vyřeší jiný problém, který jste už brali jako chronický. Elixíry jsou složené z extraktů čínských bylin a oplívají sílou, která má léčebné a obnovující účinky.


Uvedeme si některé, které jsou nejvhodnějšé v období chřipky:

 • QING RE DU odvar proti teplotám a jedům, má antibakteriální, antivirové vlastnosti a detoxikační a antipyretické účinky. Velmi vhodný při horečkách. Snižuje teplotu postupně a to půl stupně každě dvě hodiny. Nikoliv drasticky o několik stupnů jako syntetika.

Elixír Qing Re Du - působení z hlediska tradiční čínské medicíny

Odvádí horkost z Plic, Žaludku, Srdce, neutralizuje jed, snižuje žízeň, ochlazuje krev, osušuje vlhkost, odstraňuje zduření.

 • KE LING  Královský lék proti kašli, zklidnuje kašel a současně nepotlačuje dýchání. Ředí hlen a pomáhá při jejich odkašlávání.

Elixír Ke Ling - působení z hlediska tradiční čínské medicíny

Zvlhčuje Plíce, odstraňuje hleny a hnis, zastavuje kašel, uklidňuje ducha Srdce, odstraňuje zduření, ničí parazity.

 • VAJDA  protihorečnatý prostředek, má antibakteriální, antivirové, antimykotické a protizánětlivé účinky. Preparát, který najdete v každé čínské lékárně, první pomocník do domácnosti v období chřipek a nachlazení.

Snadno rozpustný výtažek Vajda - působení z hlediska tradiční čínské medicíny

Má vlastnosti silného chladu, odvádí horkost, neutralizuje jed, ochlazuje krev, odstraňuje vyrážku kvůli horkosti.

Vajda je velmi dobrý prostředek, jak  se léčit v období chřipky a ne jen tehdy. Je to prášek rozpustný v teplá vodě a chutná i dětem, jelikož má příjemnou chut. Podporuje imunitu a odvání toxiny z těla.

 • Další je elixír SUANG HUA BAO, unikátní přírodní antibiotikum, jeden z nejčastěji používaných preparátů TČM. Lze použít jako monoterapii bez komplikace s klasickými antibiotiky pro léčbu většiny zánětlivých onemocnění.

SHUANG HUA BAO - působení z hlediska tradiční čínské medicíny

Odvádí horkost z Plic, Žaludku, Tlustého střeva, neutralizuje jed.

 

Přejeme vám hodně zdaru v boji se chřipkou. Pamatujte, že prevence je nejlepší cestou k životu bez nemocí. Jedno balení odvaru Laodžan Vám umožní prožít období epidemií bez nemocí.

Další informace